Co zwalczy wypryski na twarzy?

Mapa twarzy jest techniką stosowaną do ustalenia przyczyn powstawania wyprysków. Jeśli wyprysk pojawia się w mniej więcej tym samym miejscu każdego miesiąca, to bardzo prawdopodobne jest, że twoje ciało próbuje ci coś powiedzieć. Tradycyjni chińscy medycy uważają, że istnieją punkty na ciele, które są połączone z różnymi większymi narządami. Z czym związane są najczęściej trapiące nas wypryski na twarzy?

Lokalizacja wyprysków na twarzy

  • Okolice czoła

Jeśli masz wypryski podskórne na twarzy w okolicy czoła, musisz spojrzeć na swój układ trawienny. Prawdopodobnie spożywasz zbyt dużo żywności przetworzonej lub fast food bogatej w tłuszcze i cukier. Również Twój metabolizm jest spowolniony. W związku z tym, aby zaradzić problemowi wyprysków w oparciu o mapę twarzy, musisz skupić się na wprowadzeniu większej ilości owoców i warzyw oraz wyeliminowaniu wszystkich szkodliwych składników z diety. Ćwicz regularnie, aby poprawić metabolizm oraz pij dużo zielonej herbaty. Zazwyczaj w tym miejscu maść na uporczywe, ropne wypryski pomaga tyko na chwilę.

  • Broda i policzki

Bolące wypryski na twarzy, w szczególności na brodzie i na policzkach występuje bardzo często u dorosłych kobiet. Brak hormonalnej równowagi, problemy z płucami, sercem, śledzioną i żołądkiem są częstymi przyczynami zmian skórnych w tym miejscu.  Ropne wypryski na twarzy w okolicach brody to także efekt częstego dotykania tych miejsc czy podpierania głowy. Wyeliminuj te złe nawyki.

  • Nos

Wyprysk na twarzy w tym miejscu wskazuje na nadciśnienie, a także wczesne objawy trądziku różowatego. Może także sugerować złe oczyszczanie skóry w tym miejscu. Na nosie wydzielanie sebum jest zwiększone, dlatego właściwa pielęgnacja może dać dobre efekty. Warto stosować kremy regulujące ilość wytwarzanego sebum, antybakteryjne i przeciwzapalne, jak krem Sevolium. Dodatkowo serum Sevolium regeneruje i wzmacnia strukturę skóry, pozostawia ją odżywioną i odświeżoną.

  • Wypryski pod oczami

Drobne wypryski na twarzy w okolicach oczy sugerują kłopoty z nerkami. Aby zmniejszyć problemy z wypryskami na twarzy w tym miejscu, upewnij się, że pijesz dużo wody. Spróbuj włączyć do diety więcej żywności takiej jak melony, ogórki i tykwa.

Mamy nadzieję, że mapa twarzy wypryski i ich lokalizacja pomogą Ci ustalić, co złego dzieje się w Twoim organizmie. Może to pomóc w podjęciu działań naprawczych i dobraniu najlepszej terapii, aby zapobiec nowym wypryskom.

Jak pozbyć się wyprysków na twarzy?

maść na wypryski na twarzyNajlepiej sprawdzi się połączenie odpowiedniej diety i dobrej pielęgnacji dobranej do cery. Najskuteczniejszy sposób na wypryski to kompleksowe dbanie o cały organizm w oparciu o naturę.

Warto zrezygnować z ostrych potraw i fast foodów, bo to często przez nie mamy problemy z cerą. Jedzenie w pośpiechu niezdrowych potraw negatywnie wypływa na cały organizm, w tym na naszą cerę. Trzeba odżywiać się zdrowo, spożywać dużo warzyw i owoców zawierających naturalne przeciwutleniacze.

Pielęgnacja powinna być przemyślana. Najlepiej wybierać takie produkty, które mają jak najbardziej naturalny skład. Na przykład serum Sevolium jest bogate w:

  • ekstrakty roślinne,
  • nanozłoto,
  • miedź,
  • cynk.

Dzięki temu kompleksowo dba o naszą cerę i pozwala skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.